Menu
Your Cart

باشگاه مشتریان فرش فردوسی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نحوه ثبت نام ودریافت کارت باشگاه مشتریان فرش فردوسی

برای در خواست vipکارت فرش فردوسی کافی است در سایت عضو شوید و بعد از کامل کردن اطلاعات تیک vip card   را بزنید تا پشتیبانی فرش فردوسی با شما تماس گیرد.

لذا لازم به ذکر هست محدودیت مکانی برای دریافت کارت نداریم و برای تمامی شهر های ایران قابل ارسال است.

مزایای  کارت vip کارت :

فردوسی کارت دارای شارژ اولیه به مبلغ  1.000.000 هزار تومان  می باشد که برای خرید های بالای 10 میلیون تومان قابل استفاده است و در ایام خاص (تولد,سالگرد ازدواج,عید و...) نیز دوباره توسط گالری فرش فردوسی شارژ و قابل استفاده برای تمامی مبالغ  می باشد.

 -امکان  تعویض فرش و تابلوفرش کهنه  با  نو.

-شرایط فروش به صورت نقد و اقساط

- گارانتی تعویض تابلو فرش خریداری شده بدون کسر قیمت و بدون محدودیت زمانی

-به ازای هر خرید 5% از مبلغ خرید شما به عنوان امتیاز به شما تعلق می گیرد که برای خریدهای بعدی به فردوسی کارت شما اضافه می گردد.

 

نوع محصولات و خدمات:

فرش فردوسی با بهره گیری از کارشناسان مجرب و متخصص در خصوص تهیه، تولید، توزیع و صادرات انواع فرش و تابلو فرش های دستباف جایگاه ویژه ای در این زمینه در سطح کشور دارد و با بیش از سه دهه تجربه و اعتبار ، افتخار دارد تا مجموعه ای از نفیس ترین فرشهای دستباف تمام ابریشم قم، تبریز، اصفهان، مشهد و ... را تقدیم کلیه علاقه مندان فرش دستباف در سراسر ایران وجهان بنماید. فرشهایی که از بهترین مواد اولیه طبیعی و با نقش هائی بسیار زیبا که توسط برجسته ترین استادان طراحی فرش در ایران، طراحی و ترسیم شده اند و  مهم این است که بسیاری از این فرشها نفیس و منحصر به فرد بوده و  برای اولین بار توسط فرش فردوسی تهیه و ارائه شده اند.

 

 

 

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

نام
ایمیل
Phone
Comments